صفحه داخلی

وبلاگ تجاري

سایت بلیج

1397/08/15

بـسمه تعـالي
    
باسلام             
    بـه آگاهی نمایندگان محترم تن آسای میرساند
    که هیچگونه رابطه حقوقی ، نمایندگی و غیره فی مابین شرکت تن آسای و سایت بلیج (bolej)  وجود نداشته و فـروش نامـبرده برخلاف آئین نامه داخلی شـرکت تن آسای و قوانـین جاری کـشور می باشد ، لـذا چنانچه هریک  از نـمایندگان نـسبت به تامـین احتمالی درخواست این سـایت اقـدام نموده اند.
ضـمن درخـواست تـوقـف ، مـدیریت این شرکـت را از مراتب مـطروحه آگاه نماید .
متعاقباً این شرکت برخورد حقوقی مناسب ودرخور با موضوع مذکور باسایت باسـایت بلیج (bolej)  صورت خواهد داد .


                                                             

 

                                                                                                  باتشکر


اطلاعیه

1397/08/15

بـسمه تعـالي
    
باسلام             
    بـه آگاهی نمایندگان محترم تن آسای میرساند
    که هیچگونه رابطه حقوقی ، نمایندگی و غیره فی مابین شرکت تن آسای و سایت بلیج (bolej)  وجود نداشته و فـروش نامـبرده برخلاف آئین نامه داخلی شـرکت تن آسای و قوانـین جاری کـشور می باشد ، لـذا چنانچه هریک  از نـمایندگان نـسبت به تامـین احتمالی درخواست این سـایت اقـدام نموده اند.
ضـمن درخـواست تـوقـف ، مـدیریت این شرکـت را از مراتب مـطروحه آگاه نماید .
متعاقباً این شرکت برخورد حقوقی مناسب ودرخور با موضوع مذکور باسایت باسـایت بلیج (bolej)  صورت خواهد داد .


                                                             

 

                                                                                                 


لیست قیمت

1397/03/07

1397/03/07

بـسمه تعـالي
    
باسلام             
    بـه آگاهی نمایندگان محترم تن آسای میرساند
   که هیچگونه رابطه حقوقی ، نمایندگی و غیره فی مابین شرکت تن آسای و سایت زنیبل وجود نداشته و فـروش نامـبرده برخلاف آئین نامه داخلی شـرکت تن آسای و قوانـین جاری کـشور می باشد ، لـذا چنانچه هریک  از نـمایندگان نـسبت به تامـین احتمالی درخواست این سـایت اقـدام نموده اند.
    ضـمن درخـواست تـوقـف ، مـدیریت این شرکـت را از مراتب مـطروحه آگاه نماید .
  متعاقباً این شرکت برخورد حقوقی مناسب ودرخور با موضوع مذکور باسایت
  باسـایت زنبیل صورت خواهد داد .

    باتشکر


جابجایی دفتر مرکزی تن آسای

1396/08/02

قابل توجه مشتریان و نمایندگی های محترم شرکت تن آسای در سراسر کشور:

ضمن سپاس از توجه و مساعدت شما در زمان جابجایی دفتر مرکزی به کارخانه، به استحضار می رساند از ابتدای این هفته به تاریخ 96/07/29 کارشناسان فروش آماده پاسخگویی و دریافت کلیه سفارشات مطابق روال عادی هستند. 

خواهشمند است از این تاریخ مراتب پیگیری و ارسال سفارش را از طریق تلفن های 02156542145 الی 9 و فکس 02156542136 انجام دهید. 

از اینکه ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می نمایید کمال تشکر را داریم.

 


اطلاعیه جدید در خصوص فروش اینترنتی

1395/12/17

تاریخ:17/12/95

 

بسمه‌تعالی

 

 

نمایندگان محترم تن‌آسای

با سلام

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم می‌رساند: با توجه به غیرواقعی بودن قیمت‌های سایت‌های سو استفاده‌کننده از شهرت تجاری تن‌آسای و کشف و توقف تأمین‌کننده فعلی، متذکر می‌گردد فروش محصولات این شرکت به‌صورت غیرمتعارف (زیر فروشی) و برخلاف سیاست‌های توافق شده، از موارد نقض تعهدات فی‌مابین تلقی شده و جهت احترام به سایر نمایندگان و مشتریان شرکت، با فرد و یا افراد متخلف برخورد قضایی خواهد شد.

 

 

با تشکر    

امور نمایندگان

 

 


اطلاعیه مهم

1397/03/07


قابل توجه مشتریان عزیز:
حسب مشکلات به وجود آمده و نیز تخطی فروشگاه خانه تن آسای میلاد نور از قوانین و رویه جاری شرکت، همکاری شرکت تن آسای با این فروشگاه تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آمده است. لطفا جهت خرید محصولات به سایر نمایندگی ها مراجعه نمایید.
با تشکر
امور نمایندگان

 

 

 

 

 

 

 


حضور تن آسای در جشنواره برند محبوب

1395/11/06

 

تن آسای برند محبوب

تشک تن آسای با افتخار از شما مردم ایران دعوت می نمایند تا در طرح ملی نظر سنجی برند محبوب مصرف کنندگان مشارکت نمایید.

در پی برگزاری 3 دوره موفق جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان در ایران ، امسال چهارمین دوره این جشنواره  نیز با حضور برند های مختلف ایرانی و خارجی در طبقات مختلف کالا و خدمات منتظر آرای دلگرم کننده مردم ایران زمین می باشد. این طرح گسترده مردمی هر ساله  در راستای ارج نهادن به رای و نظر مصرف کنندگان در انتخاب برند محبوبشان برگزار می گردد .زمان شروع نظر سنجی  از 25 آذرماه سال جاری و تا تاریخ 25 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. زمان برگزاری مراسم و اعلام نتایج نظر سنجی اردیبهشت ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما خواهد بود که با اعطای تندیس برند محبوب 1396 از برندهای محبوب منتخب مردم تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد .

تن آسای نیز در سال 95 همچون سال های گذشته مفتخر به حضور در این طرح بزرگ ملی می باشد و امیدوار است با حمایت های صمیمانه مصرف کننده عزیز ایرانی نایل به اخذ تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان گردد.افتخار ما شمایید که همواره حامی تن آسای هستید و ما نیز همواره پیشرو برای جبران اعتماد شما و ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات کالای خواب برای شما سروران گرامی خواهیم بود.

منتظر آرای شما در وبسایت http://www.irantopbrands.org/ هستیم.

تشک تن آسای برند محبوب مصرف کننده ایرانی در رسته کالای خواب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بزرگداشت برند تن آسای در هفتمین اجلاس روسای آیتک

1395/11/06

 

 

 

 

ا

اجلاس ایتک

اجلاس مدیران و روسای شرکت های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه(هفتمین اجلاس روسای صنعت،تجارت و اقتصاد ایران(آیتک ) روز سه شنبه 27 مرداد در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد .


نعمت زاده وزیر صنعت، معدن ، تجارت در این اجلاس گفت: بنگاه های بزرگ در کشور و در جهان مزایای زیادی دارند و پل ارتباطی بسیار خوبی بین صنایع کوچک و بزرگ هستند. 
وی گفت: یکی از وظایف بنگاه های بزرگ حمایت از بنگاه های متوسط و کوچک است و این دو بخش لازم و ملزوم هم هستند. 
نعمت زاده با اشاره به اینکه صنعت و کشاورزی مکمل هم هستند ، افزود: بنگاه های بزرگ توان تأمین منابع مالی خوبی دارند و اگر از داخل تجهیز منابع بکنند می توانند اوراق مشارکت صادر و خودشان آن را تضمین کنند. 
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: برای خصوصی سازی، برنامه ریزی مناسبی نشده و هم اکنون بر شرکت هایی که به بخش خصوصی واگذار شده قوانین و مقررات دولتی حاکم است. 
وی گفت: برخی از این شرکت ها که به بخش خصوصی واگذار شده برای رد دیون بوده و قوانین همان قوانین دولتی است. 
نعمت زاده به دخالت بیش از حد حاکمیت به امور بنگاه ها اشاره کرد و افزود: یکی از چالش های اصلی ما بحث مدیریت و یکی از دلایل کاهش رتبه در فضای کسب و کار وجود ساختارهای امر و نهی است.
وی به سیاست های 24 گانه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: این سیاست ها عصاره تصمیم حکومت داری است و اگر با دقت بخوانیم نمی توانیم ایرادی بگیریم. 
وزیر صنعت گفت: 1700 واحد صنعتی تا پانزدهم شهریور راه اندازی می شود که 35000 شغل ایجاد می کند و تا پایان سال تعداد این واحدها به 4000 واحد می رسد. 

در این اجلاس که هفتمین دوره خود را تجربه می کند مدیران و روسای صنایع برتر کشور مورد تقدیر قرار  گرفتند.
اجلاس آیتک با حمایت و همکاری اتاق تعاون ایران با حضور فعالان اقتصادی ، تعاونگران و صاحب نظران حوزه فکر و اندیشه برگزار شد.

برند تن آسای به عنوان یکی از پیشگامان تولید کالای خواب و مبلمان منزل ،به دریافت نشان مدیریت کیفیت مفتخر شد.

امید است که با برگزاری اجلاس هایی این چنینی گامی محکم در حمایت از کارافرینان ارزش آفرین برداشته شود.

 


حضور برند تن آسای در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه مبلمان هوفکس

1395/05/15

نگاه رو به جلوی برند تن آسای و همچنین اهمیت گسترش بازارهای پیش رو در سر تا سر ایران و جهان، ما را بر این داشت که در بیست  پنجمین دوره نمایشگاه مبلمان منزل حضور داشته باشیم.هوفکس 2016 تن آسای

خوشبختانه همچون سال های گذشته برند تن آسای با استقبال فوق العاده بازدید کنندگان رو به رو شد که این امر باعث شده که حتی علی رغم تعطیلی غرفه ها، کارشناسان ما همچنان پاسخگوی مشتریان عزیز و بزرگوار باشند.

بی شک این موضوع رسالت تن آسای را سنگین تر خواهد کرد.

از همین جا از شما مشتریان عزیز دعوت می کنیم تا با حضور در نمایشگاه مبلمان منزل سال 38 غرفه تن آسای از جدید ترین محصولات بازدید به عمل آورید.

گزارش نمایشگاه  به همراه عکس های محصولات به زودی در وبسایت تن آسای بارگزاری خواهد است.

با تشکر

 

 

 

 

 

 

 

 

 


گزارشی از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل (مبلکس 2015)

1394/05/18

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل 94 (مبلکس 2015) با شعار مبلمان ایرانی در مسیر بازارهای جهانی و نگاه ملی و رویکردی صادرات گرا، صبح نهم مردادماه 94 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حضور بالغ‌بر 400 مشارکت‌کننده در فضای ناخالصی به مساحت 73 هزار مترمربع و فضای خالص به مساحتی حدوداً 45 هزار مترمربع به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تاریخ کشور و خاورمیانه افتتاح شد.

مبلکس 2015 از روز جمعه نهم مردادماه 94 الی دوشنبه دوازدهم مرداد به مدت چهار روز از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه داشت.

برند تن‌آسای در نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با اختصاص 2 غرفه به خود حضوری فعال و پویا در بین رقبای صنعت مبلمان، سرویس خواب و تشک را از خود نشان داد. در این نمایشگاه تن‌آسای با معرفی جدیدترین محصولات خود در رسته‌های مبلمان و سرویس خواب و تشک میزبان میهمانان و بازدیدکنندگان گرامی بود. طراحی زیبا و چیدمان منحصربه‌فرد غرفه تن‌آسای بر آن شد تا تن‌آسای به دریافت تندیس غرفه برتر در نمایشگاه مبلکس 94 نائل آید.

تن‌آسای در تلاش است با آموزش مستمر و به‌روز نیروی انسانی و نگاهی ملی و رویکردی صادرات گرا به سمت گسترش هرچه بیشتر بازار فروش خود در سراسر ایران قدم بردارد و این موضوع نیازمند حمایت هرچه بیشتر مصرف‌کنندگان عزیز با استفاده و خرید از برندهای معتبر ایرانی و حضور مستمر شرکت‌های تولیدی (به‌ویژه معظم و معتبر) و معرفی بهتر و بیشتر محصولات به بازارهای داخلی و خارجی است.


تغییر در سامانه ایمیل نمایندگان تن آسای

1394/04/29

با عرض سلام و تبریک به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطرایمیل نمایندگان تن آسای

به استحضار می‌رساند که در راستای ارتقا سیستم پست الکترونیکی نمایندگان، این سامانه دچار تغییرات جزئی‌ای به شرح زیر شده است:

ورود از طریق:

Webmail.tanasaymail.com

بدیهی است نام کاربری و رمز عبور دچار تغییری نشده است و رمز عبور تماماً با حروف کوچک است.

با تشکر

پشتیبانی وب‌سایت تن‌آسای


برنامه های تجارت الکترونیک تن آسای

1394/04/29

برنامه تجارت الکترونیک تن آسایاز ویژگی‌های متمایز قرن بیست‌ویک، حضور پررنگ و پراهمیت شبکه‌های اجتماعی در زندگی روزانه آحاد مردم دنیا است. قدرت شبکه‌های اطلاع‏رساني غیرمتمرکز، جهت تسهيل جريان آزاد اطلاعات برای همگان مبرهن است. فنّاوری ارتباطات اين اجازه را به مردم مي‏دهد كه به اشتراك دیدگاه‌های مختلف در ميان خود بپردازند و به اطلاعاتي كه سابقاً در دسترس نبود دست يابند و پنجره‏اي به زندگي در ساير نقاط جهان  به روي مردم گشوده می‌شود.

در راستای این جریان، برند تن‌آسای به سمت گسترش برنامه‌های تجارت الکترونیکی خود قدم برداشته است و با طراحی مجدد وب‌سایت خود و ایجاد بستر لازم در سی ام اس خود، زمینه بسط این برنامه‌ها را فراهم آورده است. بدین منظور به سمت هدف‌گذاری برای آینده‌ای دیجیتالی و برای مدرن سازی برنامه‌های ثبت سفارش، پست الکترونیکی و تعاملات با مشتریان قدم برداشته است.

 ازجمله این برنامه‌ها می‌توان به موضوعات زیر اشاره کرد:

 1. شبکه اشتراک‌گذاری عکس
 2. ساماندهی و منظم سازی فرآیند فروش، مالی و خدمات پس از فروش
 3. ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان و نمایندگان
 4. تبلیغات و برندینگ در سایت‌های معتبر داخلی و خارجی
 5. ایجاد محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی

 ما برخی از سیاست‌های مدیریتی و فروش خويش را در عرصه شبكه جهاني قرار داده‏ايم و در اين شبكه ما به صحبت و گوش سپردن به مشتریان مي‏پردازيم. لزوما فنّاوری به‌تنهایی قادر به پاسخگويي به همه چالش‏هاي ما نخواهد بود؛ اما به ما اين امكان را مي‏دهد كه سؤالات متنوعي از همه افراد بپرسيم. تنها با در نظر گرفتن همين مشخصه، مي‏توان گفت دیجیتال مارکتینگ در آینده ای نزدیک سهم مهمی در تحول و تغيير ماهیت یک برند خواهد داشت.


برای طرح سوال لطفا وارد شودارتباط با ما
  • دفتر مرکزی: 9-02156542145
  • دورنگار(فکس): 02156542136
  • سامانه پیام کوتاه : 3000616600
  • پست الکترونیک : info{at}tanasay.com
  • کارخانه: جاده قدیم قم، خیابان اتحادیه فرهنگیان