صفحه داخلی

ضمانت نامه

 

نکاتی پیرامون ضمانت نامه تن آسای

 

به خريد آگاهانه و اعتماد شما تبريك مي گوئيم. از اعتماد شما به محصولات ما تبريك مي گوئيم.

تن‌آسای به ارائه‌کننده محصولات امن و قابل‌اعتماد در سراسر ايران است.

هدف ما ارائه محصولاتي است كه از روابط ما در تمام سال محافظت كند محصولاتي كه بالاترين سود و عملكرد را براي ساليان طولاني که در پيش رو داريد را فراهم می‌کند .

لطفاٌ راهنمایی استفاده و دفترچه گارانتي مبلمان و صندلي راحتي تن‌آسای را به‌صورت دقيق بخوانيد.

ما پيشنهاد می‌کنیم از اين دفترچه مراقبت كنيد.

از انتخاب و ترجيح مبلمان تن‌آسای از شما تشكر می‌کنیم، در شادي از محصولات ما استفاده كنيد.

پيشنهادهاي عمومي براي استفاده

 

- در محیط مرطوب يا گردوخاک آن را نگذاريد. در اين محور اگر لوازم را در چنين محيطي قرار دهيد. ممكن است در مدت طولاني باعث خرابي تشک‌ها و زنگ‌زدگی قسمت‌های فلزي شود .

-محصولات را در نور مستقيم قرار ندهيد. قرار دادن محصولات در نور مستقيم ممكن است باعث محو شدن و به شكل دادن رويه مبل شود.

-از بين بردن هر قسمت مجزا عملياتي براي سهولت حركت اكثر محصولات تن‌آسای داراي بخش‌های زيادي از تلفن همراه هستند به كودكان اجازه بازي با قطعات تلفن همراه را ندهيد.

در طول استفاده از تخت خواب برخي از لوازم جانبي فلزي از قبيل دسته قاب فلزي تخت ممكن است در صورت تماس با بدن برخورد كرده و به آن آسيب رساند .

هر قسمت تخت يا فنر از محصول شما ممكن است باعث صدمه شود .

لطفاً با دقت محصولات خود استفاده كنيد و مطمئن شويد كه كودكان و حيوانات خانگي را از وسايل با خصوصيات ذکرشده دورنگه داريد.

درصورتی‌که یک‌رشته سمت در محصولات  خود مشاهده كرديد لطفاً آن را نكشيد.

به محصول ضربه نزنيد ، ضربه به محصول ممكن است باعث پارگي در لوازم و اثاثیه‌ها شود. شكستن قسمت‌های چوبي ، خم شدن فنرها تعمير شكل از آن‌ها ازجمله مواردي هستند كه در اثر ضربه ممكن است ايجاد شود .

مطمئن شويد وسايل تخت يا فنر در اثاثيه يا لوازم‌خانگی گير نكند .

مراقب باشيد كه حيوانات به قسمت‌های چوبي و اثاثيه و لوازم آسيب نزنند . ناديده گرفتن اين موضوع ممكن است هم به حيوانات شما و هم به محصولات آسيب بزند.

در هنگام تميز كردن فرش يا کف‌پوش زير محصول خود محصول را بلند كنيد و مطمئن شويد که پایه‌های چوبي مرطوب نباشند.

وسايل تمیزکننده مورداستفاده شما ممكن است به رنگ روي قسمت‌های چوبي آسيب بزند و ممكن است جاي رنگ روي زمين باقي بماند.

 

لطفاً مراقب باشيد

1- در رابطه با الياف و گره خوردگي ( جمع شدن ) قسمت‌های از محصول می‌توان گفت كه محصول( پارچه ) ممكن است در قسمت‌هایی كه نشسته‌ایم فشرده و جمع شود و این‌طور به نظر آيد كه تفاوت رنگ در پارچه وجود دارد.اما اين موضوع هيچ ارتباطي به كيفيت محصول نداشته و جز ویژگی‌های اصلي محصول به شمار می‌آید.

2- وجود واريانس ( اختلاف رنگ ) نرمال و طبيعي بوده و به‌طورکلی به علت توليد محصول در زمان‌های متفاوت قابل‌قبول است.مگر اينكه گاهي خود مشتري درخواست براي اضافه يا تغيير دادن قسمتي از محصول براي ايجاد واريانس رنگ را داشته باشد اما به‌طورکلی اختلاف رنگ بين محصول قديمي و جديد ( محصولي كه تازه توليد می‌شود ) وجود دارد.

3- اختلاف رنگ ممكن است در بخش‌های چوبي محصول هم به چشم بخورد اگرچه عملكرد روي تمامي بخش‌های چوبي محصول ما مشابه می‌باشد اما ويژگي طبيعي ( ظاهري ) چوب به دليل سن و شاخه و تغييرات آب و هوايي می‌تواند متفاوت باشد و نبايد به‌عنوان عيب و نقص محصول تلقي شود.

4- مدل‌های متنوع محصول عملکردهای ( راه‌های ) متفاوتي براي پوشش دارد ( مثل رويه محصول يا همان لحاف ، دوخت ، دوخت بسيار محكم و فشرده ( حالت بخیه‌ای )

فرورفتگی و يا برآمدگي كه در بعضي از مدل‌های محصول ديده می‌شود جزء ویژگی‌های ذاتي محصول می‌باشد .

5- اجزاي داخلي محصولات توليدي در حين كار ممكن است گاهي باعث بروز صداهايي شوند. ( كه طبيعي است )

6- به علت اينكه مواد اوليه براي توليد نهايي محصول نو هستند ممكن است بعد از بسته‌بندی و جابجايي كالا براي ارسال داراي بو باشند كه اين بو طبيعي بوده و بعد از مدتي رفع خواهد شد.

7- محصولاتي كه به‌عنوان تخت توليد می‌شود ممكن است در قسمت‌های رو و پشت و ساير قسمت‌های قابل اتصال ديگر داراي برآمدگي باشند در چنين شرايطي استفاده از پد تشك پيشنهاد  می‌شود.

 

 

 

 

برای طرح سوال لطفا وارد شودارتباط با ما
    • دفتر مرکزی: 9-02156542145
    • دورنگار(فکس): 02156542136
    • سامانه پیام کوتاه : 3000616600
    • پست الکترونیک : info{at}tanasay.com
    • کارخانه: جاده قدیم قم، خیابان اتحادیه فرهنگیان