صفحه داخلی

حریم شخصی و خط‌ مشی

حریم شخصی و خط مشی

 

تن‌آسای، ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت خود، به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان خود پایبند است. این سند بیان‌کننده خط‌مشی حفظ حریم شخصی کاربران و مربوط به وب‌سایت سپهر ابر آسیا به نشانی www.tanasay.com  است. ما هیچ‌گونه اطلاعات شخصی و هویتی شمارا هنگامی‌که وب‌سایت ما را ملاحظه می‌کنید، جمع‌آوری نمی‌کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید. در مواردی چون هک، دسترسی غیرمجاز و … اطلاعات خاصی چون IP به‌صورت خودکار ضبط و ثبت می‌گردد. همواره توجه داشته باشید سپهر ابر آسیا به حفظ حریم خصوصی شما پایبند می‌باشد.

این سند خط‌مشی، قوانین عمومی ما را در جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت ما شرح می‌دهد. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که شما می‌دانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما نهاده‌اید را، چگونه استفاده خواهیم کرد، یا استفاده نخواهیم کرد. برای همین، برای فهمیدن کامل حقوق خود، از شما می‌خواهیم تا این سند خط‌مشی را مطالعه نمایید.

در مورد بازدیدکنندگان، وب‌سایت ما در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه‌شده است. در این راستا شما در شبکه جهانی وب می‌توانید از وب‌سایت‌های ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید.

در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی‌که شما اطلاعات شخصی هویتی (هرگونه اطلاعاتی که هویت شمارا فاش کند) در اختیار ما قرار می‌دهید، می‌توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورداستفاده قرار خواهد گرفت. همواره توجه داشته باشید ساختمان مرکزی ما در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و از این بابت تابع مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشیم.

سپهر ابر آسیا چه نوع اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کند؟

هنگامی‌که شما از وب‌سایت ما بازدید می‌کنید، وب سرور ما اطلاعات‌پایه شمارا جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات درباره نام صفحه، زمان بازدید، دفعات بازدید صفحات و اطلاعات آماری دیگری است که شامل اطلاعات هویتی نیست، به‌جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاه‌برداری و سوءاستفاده از سیستم و نفوذ غیرمجاز موردنیاز است.

هنگامی‌که شما برای استفاده از خدمات سپهر ابر آسیا ، ثبت‌نام می‌کنید، اطلاعات تماس خود را در اختیار ما قرار می‌دهید، که اطلاعات تماس به‌طور نوعی، شامل نام، نشانی و شماره تلفن شما است .

تا زمانی که شما مشتری شرکت باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند. به‌علاوه ممکن است نامه‌های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

ما اطلاعات را چگونه استفاده می‌کنیم؟

سپهر ابر آسیا اطلاعات شخصی شمارا مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده‌اید در جهت برقراری خدمات شما استفاده می‌کنیم . با زدن دکمه‌های "ارسال" یا "ثبت" یا "ذخیره"هر بازدیدکننده، به‌صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط‌مشی بیان‌شده، اعلام می‌دارد.

مشتریان تن‌آسای این حق را دارد که نخواهند نامه‌های الکترونیکی تبلیغاتی مرتبط با همکاران و اشخاص ثالث را از سپهر ابر آسیا دریافت کنند و برای توقف ارسال، می‌توانند نامه‌ای به صندوق پستی الکترونیکی info@tanasay.comارسال نمایند. مشتری انتخابی در مورد عدم دریافت نامه‌های الکترونیکی مرتبط با برقراری و نگهداری و به‌روزرسانی خدمات ،آگهی‌ها و حساب کاربری خود ندارد.

ما ممکن است که اطلاعات تماس شمارا با رضایت و اجازه شما، در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان قرار دهیم.

ما اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال سپهر ابر آسیا یا مشتریان آن یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا درجایی که شرکت متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم.

سپهر ابر آسیا همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که سپهر ابر آسیا برای مشتریان خود ذخیره می‌کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در (الف) موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد، (ب) در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد، (ج) موردنیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی‌های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند. (د) لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

سپهر ابر آسیا هرگونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دست‌کاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقرار بودن ارتباط که به‌وسیله مشتری یا دیگران انجام می‌شود، صراحتاً رد می‌کند. هرچند سپهر ابر آسیا هرگونه ارتباطی را که ممکن است به سپهر ابر آسیا یا مشتریان آن یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می‌دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند. مبنایی که سپهر ابر آسیا بر اساس آن اقدام به این کار می‌کند، بدون آنکه محدودیتی بیاورد، شامل نقض بالفعل و بالقوه سند "شرایط و ضوابط استفاده" می‌شود.

توجه داشته باشید که سپهر ابر آسیا ممکن است اطلاعات جمع‌آوری‌شده را در جهت اطلاع‌رسانی محصولات و خدمات خود یا اطلاع‌رسانی حساب کاربری شما مورداستفاده قرار دهد.

تبلیغات و کوکی‌های(Cookies) اشخاص ثالث

اطلاعات‌پایه جمع‌آوری‌شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب‌سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب‌سایت ما، مورداستفاده قرار می‌گیرد. ما اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریح در این سند آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد. ما هم‌اکنون تیمی داریم که این اطلاعات را، مورد پردازش قرار می‌دهند تا ما را در جهت بهینه‌سازی و مدیریت کسب‌وکار و ارتباطات اینترنتی، کمک کنند. ما از خدمات شرکت‌های بازاریابی و خدمات آماری استفاده می‌کنیم که به ما کمک می‌کنند تا میزان کارایی برنامه‌های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب‌سایت خود را بسنجیم. برای این کار ما از کوکی‌هایی که این شرکت‌ها در اختیار ما قرار داده، در وب‌سایت خود استفاده می‌کنیم. اطلاعاتی که شرکت‌ها به‌وسیله این کوکی‌ها جمع‌آوری می‌کنند، هویت شخص را مشخص نمی‌کند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند، نوع مشتریان و جاذبه‌های وب‌سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگرچه این شرکت‌ها، اطلاعاتی که از وب‌سایت ما می‌آید را از طرف ما ثبت می‌کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می‌کنیم.

ما ممکن است از کوکی‌ها (اطلاعاتی است که یک وب‌سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) درجاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شمارا فراهم می‌کند و با نگهداری و بازیابی داده‌هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می‌تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش این‌گونه کوکی‌های را به شما می‌دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل‌های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی‌ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی‌سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی‌ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب‌سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.

ما هیچ‌گونه اطلاعات هویتی شمارا، جمع‌آوری نمی‌کنیم مگر اینکه خود شما این اطلاعات را به اختیار خود در اختیار ما قرار دهید یا ما مواجه با مواردی چون خرابکاری و تلاش برای نفوذ غیرمجاز یا هر عملی که ممکن است به منافع سپهر ابر آسیا و مشتریان آن لطمه وارد نماید.

من چگونه می‌توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟

هنگامی‌که شما مشتری ما شدید، می‌توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نام کاربری و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به‌عنوان مشتری سپهر ابر آسیا ، شما می‌توانید با ورود به بخش"اطلاعات‌پایه" به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به‌صورت امن نگهداری می‌شوند و تنها با واردکردن، گذرواژه‌ای که خودتان انتخاب کرده‌اید، قابل‌دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می‌توانید با ما از طریق صندوق پست الکترونیکی info@tanasay.com مکاتبه کنید.

تدابیر حفاظتی

شرکت برای حفاظت از صدمه، سوءاستفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. ما به‌صورت مداوم در حال مقابله با خرابکاری‌های کوچک و بزرگی هستیم که می‌تواند به منافع مشتریانمان آسیب وارد نماید.

 

 

 

برای طرح سوال لطفا وارد شودارتباط با ما
    • دفتر مرکزی: 9-02156542145
    • دورنگار(فکس): 02156542136
    • سامانه پیام کوتاه : 3000616600
    • پست الکترونیک : info{at}tanasay.com
    • کارخانه: جاده قدیم قم، خیابان اتحادیه فرهنگیان